להזמנת מופעים: 054-2600977

חיותה - פנטזיה מוסיקאלית-תיאטרלית על פי חנוך לוין. מלחין: רוני פורת

פרויקט הפקת הדיסק של חיותה!

חדשות אחרונות:

ירדן בר כוכבאירדן בר כוכבא בהקלטות
קאמי מלץקאמי מלץ מקליטה את "הנערה עם הרבה ימים"
גיל אסייסגיל אסייס - המפיק המוזיקלי
אריה זונשייןאריה מקליט קולות רקע

נכון לתחילת ספטמבר 2014, אנחנו כבר יודעים שתהליך ההיריון של הדיסק של חיותה ארוך משציפינו, אך הוא מתקדם ובהחלט עומדת להיוולד לנו הגירסה המוקלטת של חיותה - יפהפיה, מצחיקה, מטלטלת, מעוררת מחשבה, מקורית ביותר ומאד מאד מושקעת.

חנוך לוין הוא אוניברסלי ועל זמני, ובכל עת שיצא הדיסק לעולם - הטכסטים והמוזיקה יהיו רלוונטיים. לנו חשוב להוציא אותו לאור רק לאחר שנדע שעשינו ככל שיכולנו על מנת שהתוצאה תייצג את המיטב של חומרי המופע.

אנחנו עומדים לפני 3-4 ימי המיקסים האחרונים שיתקיימו בתחילת ספטמבר, ומחדר העריכה יצאו החומרים לתהליך "מאסטרינג" הסוגר את כל ההפקה המוזיקאלית ומכין את כל השירים והקטעים המיוחדים של חיותה לקראת הפיכתם לדיסק המלא.

לפנינו עוד תהליך יצירת החוברת והעטיפה והדפסתם וכן הדפסת הדיסקים עצמם.

תודות למספר קונים שקנו את הדיסק מראש וכן איש יקר שתרם סכום כסף, ולצד השקעה עצמית גדולה הגענו לשלב הזה. על מנת שנוכל לסיים חסרים עוד כ-30,000 ש"ח אותם אנו מקווים לגייס באמצאות פרוייקט הד-סטארט שנשיק עם צאת הסינגל הראשון.

וזו הזדמנות מצוינת להזכיר לכם שעדיין ניתן וכדאי לקנות את הדיסק של חיותה ברכישה מוקדמת, ובכך לסייע לנו בהפקתו וליהנות ממחיר מצחיק. כל הפרטים מופיעים בהמשך הדף.

צפו לעדכונים נוספים ובינתיים תהנו עם כמה תמונות מההקלטות האחרונות ושלושה שירים (מתוך 20 קטעים שיהיו בדיסק!) במצב כמעט סופי לפני מסטרינג וניקיונות אחרונים:

  • קאמי מלץ - מאורחיי הדיסק של חיותה, שרה את "הנערה עם הרבה ימים" (בתוספת רביעיית מיתרים ועדן ברקת בסקסופונים).
  • ירדן בר כוכבא שרה את "גם אני ידעתי אהבה" ונותנת לקראת סופו "סולו זקנה".
  • עמנואל חנון שר את "מנהל בית המרחץ לנשים" ומארח באמצע השיר את "הרמטכ"ל של סין" עם ירדן בר כוכבא. אריה ורוני תומכים בקולות רקע.

תודה על הסבלנות,
החיותות

(30.8.2014)


* * *


שלום לכולם,

חיותה באולפני ברדו חיותה באולפני ברדו חיותה באולפני ברדו חיותה באולפני ברדו חיותה באולפני ברדו

בשעה טובה (כן כן, גם כשמדובר בחנוך לוין יש לפעמים שעות טובות) נכנסנו לאולפן ההקלטות בארדו להקלטות הראשונות של "הפרוייקט של חיותה".

במהלך היום המרגש הזה הקלטנו את ה-Rhythm Section: אריה (רודולפו המאהב המושלם) בפסנתר, עידו (הדוקטור שיבויגען) בגיטרה, דניאל (גוסטב אדולף מלך שבדיה) בתופים ורוני (פול צ'ופק ג'וניור השלישי) בבס. הקלטנו שלושה שירים - "מנהל בית המרחץ לנשים", "גם אני ידעתי אהבה" ו"אל תבכי".

בסרטון הוידאו שבהמשך הדף תוכלו לראות רגעי אמת מתוך חוויית ההקלטה באולפן כאשר עמנואל (אבנר בוק, אייזיק, ריקרדו פון פורצן) תומך בנו מחוץ ל"אקווריום", עומד ליד הטכנאי עופר והמפיק גיל ושר לנו באוזן "Guide" בקולו חסר הפשרות, בזמן שאנחנו מנגנים ומקליטים בחדרים נפרדים.

ימי ההקלטה הבאים יהיו ב-20-21 וב-24-25 באפריל. בארבעת הימים האלו נשלים את הקלטת הליווי לכל השירים, נקליט מיתרים, מפוחית וחלק מקולות השירה.

לכל אורך התהליך אנחנו מעדכנים את עמוד חיותה בפייסבוק ואתכם - הקהל והשותפים הנאמנים שלנו לתהליך.

את הדיסק הכפול נשיק בהופעה חגיגית בפרוס עלינו החגים הבאים (ספטמבר - אוקטובר תשע"ג).

תודה גדולה למזל הראל על צילומי הסטילס והוידאו.תודה גדולה מאיתנו לכל מי שתמך עד כה, לכל קוני הדיסקים מראש, לכל התורמים בסכומים שונים (הגדיל ועשה איש עסקים תומך תרבות שתרם 20 אלף שקל) ולאקו"ם שתמכו בסכום צנוע אך משמעותי.

הסכום שהצלחנו לגייס עד כה מאפשר לנו את הפעילות בחודש הקרוב אך אנחנו זקוקים לעוד 50 אלף שקלים על מנת להשלים את התהליך.

אנחנו מזמינים אתכם להפוך לשותפים שלנו, לרכוש דיסקים מראש, לתרום במידה ותרצו ולעזור לנו להגשים חלום.

חדשות נוספות בקרוב,

תודה מ"החיותות" - ירדן בר כוכבא, רוני פורת, עמנואל חנון, אריה זונשיין, דניאל פיינגולד ועידו בוקלמן.

(5.4.2012)


* * *


שלום לכל החברים של חיותה,

לוגו אקום

אנחנו, יוצרי חיותה, שמחים ומתרגשים לפתוח את השנה עם פרויקט הפקת דיסק כפול של שירי המופע והקטעים הטקסטואליים-תיאטרליים שבו. 

במסגרת גיוס הכספים לטובת ההקלטות זכינו בתמיכה משמעותית מכמה חברים אוהבי חיותה להם אנו מוקירים תודה גדולה, וכן סכום כסף צנוע מארגון האמנים אקו"ם, גם לו אנו מודים. בלעדי אלו לא היינו יכולים להתחיל את התהליך.


אבל זה לא מספיק, וכאן אנו זקוקים לעזרתכם:
עיזרו לנו לממן את הפקת הדיסק ע"י רכישתו מראש!

כל מי שמזמין דיסק ורוכש אותו מראש במחיר של 100 ₪, הופך לשותף במימון ההקלטה. בעבור זאת יקבל המזמין 2 עותקים של הדיסק הכפול.

200 המזמינים הראשונים יקבלו את המארז חגיגית לביתם או במופע ההשקה החגיגי שיתקיים בפסח 2012, כאשר מעטרת את עטיפתו הקדשה ותודה החתומה על ידי האמנים.

מה מכיל המארז?
דיסק אחד ובו שירי המופע באופן ה"נקי" לטובת המיניסטרים בתחנות רדיו שמרניות (והשמעה בבסיסי צה"ל, בישיבות תורניות, מנזרים, מואזין, בר מצוות, טיסות אל על וכד'), ובדיסק השני, הטכסטים למיניהם, המערכונים, קטעי שירת האקפלה (אודי ודודי, הילדה חיותה) שכה מאפיינים את חיותה ומייחדים אותה.

או קיי? הכל מובן? - הקונים מראש יזכו בשני מארזים של דיסק כפול.

בלחיצה על הכפתור הימני בהמשך הדף ניתן להזמין את המארז מראש, ובלחיצה על השמאלי ניתן לתמוך בפרויקט הדיסק החדש בכל סכום שיתקבל בברכה ויזכה את התומכים בהוקרה מיוחדת ומפתיעה בדיסק עצמו וכן בכרטיס זוגי להופעת ההשקה החגיגית. תמיכה בכל סכום מעל 100 ₪ מזכה גם במארז הכפול כך שאין צורך להיכנס לדף הרכישה.

בתודה מראש,
חיותה.

נ.ב.
חשוב לנו לציין שבמידה ולא תושלם הפקת הדיסק (אנחנו לא רואים שום אפשרות כזו למעט התקפת ממותות על האולפן) יוחזר אליכם כספכם באופן מלא.הרכישה קלה ונוחה באמצעות פייפאל (PayPal)